SNOWBOARD KOMPLETY
Váš košík je prázdný

   
Boty na snowboard

Boty na snowboard

Měkké boty na snowboard

Tyto boty na snowboard jsou zdaleka nejčastěji používané. K těmto botám na snowboard je nutné měkké vázání. Bota je v něm upevněna pomocí dvou pásků, nebo jiných systémů, které se upevní botu k prknu. Téměř každé měkké vázání na snowboard je kompatibilní s měkkou snowboardovou botou. Při volbě správného vázání na snowboard je tedy potřeba přizpůsobit pouze jeho velikost. Obvykle stačí vyrábět 2 velikosti vázání pro pokrytí běžných velikostí bot na snowboard. V měkkých botách na snowboard se dá velice dobře chodit, což je velkou výhodou oproti lyžákům, resp. tvrdým botám na snowboard.

"Step in" boty na snowboard

Tyto boty na snowboard jsou speciální a vyžadují speciální kompatibilní Step in vázání. Upínání boty ke snowboardu je založeno na systému založeném na kovové sponě na podrážce boty na snowboard. Tento typ bot na snowboard není příliš rozšířený. Překážkou je zřejmě nutnost použití speciálního vázání a špatná funkčnost při zanesení vázání sněhem a ledem.

Tvrdé boty na snowboard

Tvrdé snowboard boty se používají zejména u slalomových alpine snowboardů. Stejně jako u lyží je nutné mít speciální vázání. Tento systém není příliš rozšířený.

 

duphaston sur le comptoir motilium vente pas cher calan acheter motilium en ligne paroxetine mg venlafaxine pharmacie commande dapoxetine commande clomiphene commande stromectol plavix belgique effexor générique lansoprazole générique bactrim prix propecia sans ordonnance commande ventolin
nexium senza ricetta maxalt acquisto bupropion generico prilygi acquisto lioresal prezzo effexor comprare acquistare valtrex on line duphaston prezzo decadron mg doxycycline mg trileptal acquisto buspar mg amoxil senza ricetta trileptal costo requip senza ricetta